DFN 7: Čepo, Roušal i legendární Moravčík!

DFN 7Již tuto sobotu se zraky československých fanoušků budou upírat do Zvolenu. Domácí postojářská elita míří na tamní zimní stadion, aby znovu nabídla skvělou podívanou, tak jako jsme u Dracula Fight Night zvyklí. Již sedmý číslovaný turnaj DFN bude podle organizátorů doslova turnajem roku ve standupu. Celý turnaj vysílá platforma OktagonTV!

Hlavním tahákem večera je duel v malých rukavicích, ve kterém se představí slovenská legenda Vladimír Moravčík. Oblíbenému Draculovi se postaví Brazilec Joao Paoulo de Carvalho. Mnohonásobný šampion v Muay Thai si naposledy vyzkoušel zápas v boxu pod organizací Oktagon. Ve vyprodané O2 Aréně slavil vítězství na body proti Ronymu Paradeiserovi. Teď se Moravčík po dlouhé době vrací na domácí půdu a podle všeho půjde o poslední bitvu jeho bohaté kariéry.

Diváci se těší také na další představení kontroverzního bojovníka Radka Roušala. Toho šnůra pěti výher na DFN dovedla až k titulové šanci. Půjde o vůbec první titulovou bitvu této organizace, konkrétně v kategorii do 69 kilogramů a Roušalovým soupeřem bude Hubert Rutkowski z Polska. Ten se může pyšnit dvojnásobným triumfem z mistrovství Polska v K1 a do Zvolenu přijede rozhodně velmi odhodlaný. Ve svém posledním představení totiž dokázal knockoutovat soupeře za pouhých 34 vteřin.

DFN 7

Dvojici hlavních zápasů doplní na kartě další známé jméno, bojovník organizace Oktagon Vlasto Čepo nastoupí do další tvrdé bitvy proti Joelu Dos Santosovi. A představí se i další. Pajtaš proti Coufalovi, Juraj Tutura, Brano Zuzák či amatérská mistryně MMA Veronika Smolková. Turnaj DFN 7 startuje v sobotu 18. června od 18 hodin na OktagonTV.