Dereck Chisora připravuje Anthonyho Joshuu na odvetu s Andym Ruizem!

Symbióza dvou britský válečníků může ještě letos slavit epický úspěch. Dereck „WAR“ Chisora (31-9-0, 22 KO) totiž připravuje svého hvězdného krajana Anthonyho „AJ“ Joshuu (22-1-0, 21 KO) na prosincovou odvetu.

Tohle spojení asi čekal málokdo. Výbušný nezmar Dereck Chisora zrovna dvakrát nemiluje své krajany, ale jak se ukázalo, tak dokáže být velkým profesionálem. Prakticky ze sparingového spojení s hvězdným rodákem z Watfordu, Anthonym Joshuou, může těžit i on sám. Světovou třináctku a britskou čtyřku těžké váhy totiž čeká již na konci tohoto měsíce vyhrocené ostrovní derby s Davidem Pricem a vysoký bývalý šampion může být tou nejlepší přípravou. Ovšem Chisora nemyslí jen na sebe a snaží se svému stájovému kolegovi z Matchroom Boxing pomoct jak jen to jde.

„Problém byl v tom, že trénoval v Miami. Každý den viděl ty luxusní latinské dívky a to mu narušovalo koncentraci.“ – Rozpovídal se s úsměvem pětatřicetiletý rodák ze Zimbabwe o tom, proč Joshua nezvládl první souboj s aktuálním králem těžké váhy Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-1-0, 22 KO). „To však už není dnes důležité. Nyní se soustředíme na to, aby se vrátil zpět na vrchol.“ – Ukázal srdce britský výtržník. Jeho přítomnost v kempu Joshuy si pochvaluje i Eddie Hearn. „Oba čeká velký boj. Rozdíl v tomto kempu je to, že Joshua má aktuálně ty nejlepší sparingpartnery, kteří dokáží napodobit styl Ruize, jenž je hodně netypický. Nedávno jsem viděl Andyho fotografie a musím říct, že vypadá opravdu skvěle. Je na nich štíhlý, ale nevím, jestli se nejedná o upravené fotky.“ – Rozpovídal se o přípravném kempu šéf stáje Matchroom Boxing. Povede spojení sil mezi Joshuou a Chisorou k vítězství obou chasníků? To se již brzy dozvíme!