Dereck Chisora : Parker se posral a utekl z našeho souboje!

Dereck „War“ Chisora (29-9-0, 21 KO) se měl původně utkat, 20.4.2019 v londýnské O2 Aréně, s novozélandský válečníkem Josephem Parkerem (25-2-0, 19 KO). Tuto informaci následně popřel manažer bývalého šampiona WBO, David Higgins.

20.4.2019 a londýnská O2 Aréna měli slibovat velké duely těžký vah. Hned osm chasníků z nejtěžší váhové kategorie si to mělo rozdat ve čtyřech duelech. Jenže nakonec zůstali jen čtyři borci. David Allen se střetne s Lucasem Brownem a Dereck Chisora musel vzít za vděk Senadem Gashim. Původně plánovaný Parker totiž jednání s britskou stranou zrušil, respektive je zrušil jeho promotér David Higgins. „Snažili jsme se tento souboj domluvit dlouhé měsíce a stále nemáme smlouvu. Pouze jsme slyšeli hodně krásných slov, ale smlouva nikde. Jsem si jistý, že chtěli zdržovat schválně, aby měli časovou výhodu. Bohužel tedy musíme tento souboj zrušit.“ – řekl promotér ex-mistra světa WBO.

Rodák z Jižního Aucklandu začal posléze pokukovat po souboji s jiným, o něco vyšším, Britem, Tysonem Furym a Chisora musel začít hledat jiného soupeře. Našel. Pětatřicetiletému Britovi se postaví do cesty o sedm let mladší Němec s kosovskými kořeny, Senad „GachineGun“ Gashi. „Za šest týdnů se vracím do války a nemůžu se dočkat. V sobotu 20. dubna vstoupím do ringu s ohněm v duši a moje mise bude pokračovat.“ – Rozpovídal se pro média Chisora. „Parker zdrhl, jak dě*ka. Asi si vzal hodně projímadel a posral se. Nebyl připravený na bitvu, když brečel, že potřebuje víc času. To Gashi je pravý bojovník. Jde do války vždycky, když mu zavolají. Konec konců to předvedl v minulém roce proti Takamovi. Tu nabídku přijal týden před duelem.“ – Zakončil svoje povídání britský raubíř, který si servítky nikdy nebere.