Dereck Chisora je dalším kontaktovaný mužem na náhradu Millera!

Dereck „War“ Chisora je dalším žhavým kandidátem na post náhradníka pro šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonyho Joshuu (22-0-0, 21 KO). Pětatřicetiletý Brit však musí prvně s přehledem přejet Gashiho!

Pokud se v sobotu podaří Derecku Chisorovi přejet svého soka Senada Gashiho v suchém triku, pak si nejspíše hodně hlasitě řekne o titulovou šanci s králem těžké váhy, Anthonym Joshuou. Britský „WAR“ však musí kosovského rodáka absolutně přejet a hlavně zvládnout duel bez zranění, jelikož bude muset opět naskočit do tréninkového procesu. Tuto zprávu zřejmě bude muset s hořkostí překousnout i poslední přemožitel pětatřicetiletého rodáka ze Zimbabwe, Dillian Whyte. Ten Chisoru knockoutoval v jedenáctém dějství, bohužel jeho následné námluvy s Joshuou překazily finanční neshody.

„Jakmile se ukázalo, že Miller dopoval, tak mi volal Eddie Hearn a zeptal se mě, jestli by o tento duel měl Dereck zájem. Ukázalo se, že Dereck má velký zájem bojovat s Joshuou o světové tituly. Jméno Derecka Chisory je tedy na seznamu možných uchazečů tím nejvýše postaveným.“ – Prohlásil jeho manažer a bývalý pokořitel David Haye. Britský raubíř se momentálně snaží o restart své kariéry. Najal si za manažera Davida Haye a jeho aktuálním trenérem je zkušený Dave Coldwell. Navíc má Chisora již zkušenosti s titulovým soubojem, když nestačil v roce 2012 na Viltajie Klička, byť byl hodně vyrovnaným soupeřem pro ukrajinského vládce.