Deontay Wilder: Ukončím kariéru, když mě Fury knockoutuje ve druhém kole!

Aktuální světová dvojka a držitel pásu WBC těžké váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) je rozhodnutý ukončit kariéru, pokud jej britský rival Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) knockoutuje ve druhém kole.

Podle mnohých aktuálně dvě nejlepší těžké váhy současnosti se střetli na tiskové konferenci před vzájemnou odvetou, která proběhne 22.2.2020 v lasvegaské MGM. Bývalý světový šampion a aktuální čtyřka těžké váhy Tyson Fury prohlásil, že rozhodně nehodlá nechat rozhodnutí na bodových sudích a souboj ukončí před limitem. „Deontayi, 22. února se sejdeme uprostřed ringu. Nebudu utíkat, nebudeš mě muset nahánět. Sleduj však pozorně moji pravačku, protože tě ve druhém kole pošlu spát. Dvě kola a budeš na sto procent ležet.“ – Hlásil odhodlaně rodák z Machesteru, jenž kvůli tomuto aspektu změnil trenéra.

Jenže stejně mluví i nejhrozivější knockoutér těžké váhy. Wilder věří, že našel recept na Brita v prvním souboji, když jej dokázal poslat dvakrát k zemi. Obzvláště ten poslední knockdown byl opravdu hrůzostrašný a nikdo ani nečekal, že Fury ještě vstane. Rodák z Alabamy je tudíž natolik přesvědčený svým triumfem, že pokud jej hvězdný „Gypsy King“ knockotuje ve slibovaném druhém kole, tak ukončí svoji kariéru. „Když Fury mluví o knockoutu ve druhém kole, tak to zní až neuvěřitelně. On nemá v pěstech dynamit, ale polštáře, takže není žádná šance, jak by mě ukončil. Pokud mě tedy opravdu uspí ve druhém kole, pak ukončím kariéru.“ – Prozradil šampion, který je v odvetném duelu outsiderem. Na Wildera si můžete vsadit s kurzem 1,90 na Furyho pak s kurzem 1,85.