Deontay Wilder: Tyson Fury je vtip. Kdo je sakra Otto Wallin?

Šampion organizace WBC v těžké váze, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO), se ostře opřel do svého britského rivala Tysona „Gypsy King“ Furyho (28-0-1, 20 KO) za nevhodný výběr soupeře.

Dalším soupeřem britského obra se totiž nejspíš stane hodně neznámý osmadvacetiletý Švéd, Otto Wallin (20-0-0, 13 KO) a to se hodně nelíbí alabamskému knockoutérovi, jenž by měl proti Furymu hájit svůj pás v únoru příštího roku. „Ach můj bože! Když jsem se tuto informaci dozvěděl, tak jsem jen zakroutil hlavou. Co to proboha dělá? Jeho poslední zápas byl vtip a teď toto?“ – Tvářil se znechuceně nejhrozivější knockoutér divize. „I ten jeho lineární pás je blbost. Viděli jste někdy šampiona bez pásu? Akorát se snaží vymyslet něco nového v těžké váze.“ – Pokračoval třiatřicetiletý šampion.

„Stále si vybírá podprůměrné borce a je falešný v celé své kráse. Angličan, který přišel do Ameriky, aby zachránil situaci v těžké váze a vybere si za soupeře Toma Schwarze a Otto Wallina. Neustále opakuje, že je ten nejlepší. Šampion s neviditelným pásem.“ – Smál se svému rivalovi Wilder. Rodák z Manchesteru by se měl mladému Švédovi postavit 14.9.2019 v Las Vegas. Američan má naplánovanou obhajobu svého pásu na 9.11.2019. Místo konání zatím není známo. Každopádně pokud oba borci zvítězí, tak by se měli střetnout v odvetě, která je naplánovaná na konec února příštího roku.