Deontay Wilder si vsadil na Ruize a počítá se sjednocujícím soubojem!

Aktuální šampion WBC těžké váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO) očekává, že Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) zopakuje svůj červnový výkon a 7.12.2019 opět porazí Anthonyho „AJ“ Joshuu (22-1-0, 21 KO).

Když 1.6.2019 nastupoval Andy Ruiz ke svému životnímu zápasu s neporaženou britskou hvězdnou a v té době králem těžké váhy Anthonym Joshuou, nikdo neočekával, že může šokovat svět. Jenže malý, kulatý Američan s mexickými kořeny dokázal překvapit všechny. Rodáka z Watfordu sfoukl v sedmi kolech, byť i on se dostal na podlahu ringu. Jediného koho nepřekvapil byl jeho krajan a šampion organizace WBC Deontay Wilder. Ten si údajně na vítězství Ruize i vsadil a hodlá na něj vsadit i při odvetě, která se odehraje 7.12.2019 v saúdskoarabském Rijádu.

„Vsadil jsem si na něj před prvním soubojem a vsadím si na něj i nyní.“ – Prohlásil v rozhovoru pro Boxingscene čtyřiatřicetiletý knockoutér, který pevně věří, že vítězství o čtyři roky mladšího krajana by mu mohlo konečně přinést vytoužené sjednocení. „Toto je sport pro opravdové muže, gladiátory. Já jsem opravdový muž a nemám čas na hry. S Joshuou jsem se snažil domluvit, ale zkrátka to nešlo. Když jsem splnil jednu podmínku, kterou po mě chtěli, tak jsem dostal další podmínku, ale souboj doopravdy nikdy nechtěli. Ruiz boxuje pod stejnou stájí jako já a tak bude snazší zrealizovat náš duel. Podle mě by to byl mnohem větší souboj, než s Joshuou.“ – Prozradil aktuálně druhý muž světového žebříčku.