Deontay Wilder potvrdil svoje plány. Odveta s Ortizem, Furym a sjednocující souboj!

Aktuální šampion organizace WBC těžké váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO) potvrdil svoje následující plány, které by měli, v rámci příštího roku, vést ke sjednocující bitvě.

Třiatřicetiletý šampion organizace WBC Deontay Wilder potvrdil svoje plány pro konec tohoto a začátek příštího roku. Dnes je již jasné, že se rodák z Alabamy střetne 23.11.2019 v Las Vegas s Luisem „King Kong“ Ortizem (31-1-0, 26 KO) a sám Wilder potvrzuje, že dojde i na únorovou odvetu s Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO), která jé terčem velkých pochybností. Následně chce nejhrozivější knockoutér těžké váhy sjednocující souboj. „Ano, samozřejmě. Jsem připravený jít do těch odvet.“ – Potvrdil šampion obě odvety pro Sky Sports.

„Podívejte se na moji cestu těžkou váhou. Co víc ještě musím dokázat? Kdo jiný šel cestou, kterou jdu já? Znovu bojuji s Ortizem a opět budu bojovat s Furym. Nejsem povinný s nimi bojovat. To já jsem šampion a dělám to, co chci dělat. Toto je moje mise. Pokud vše půjde dobře, tak nyní mě čeká Ortiz, pak Fury a následně sjednocující souboj. Jeden šampion, jedna tvář, jedno jméno. Víte, jak úžasné by to bylo?“ – Pokrčoval ve svém vyprávění Wilder. „Chci získat tu slávu. Jsem nadšený, že jsem součástí těžké váhy, která je momentálně nabitá. Když jsem přešel do profi, tak toho nebylo tolik. Snažil jsem se dostat na vrchol a teď jsem tady. Je to ohromující pocit. Vše to začalo olympijskou medailí, ale následně jsem musel v profesionálním boxu začít znovu od začátku. Vážím si té cesty, která mi umožnila stát se tím, kým nyní jsem.“ – Uvidíme v roce 2020 spanilou jízdu divokého Američana až na absolutní trůn těžké váhy?