Deontay Wilder potvrdil odvety s Luisem Ortizem i s Tysonem Furym!

Šampion organizace WBC a aktuální světová dvojka těžké váhy, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO), potvrdil hned dvě odvety. První s Luisem „King Kong“ Ortizem (31-1-0, 26 KO) a druhou s Tysonem „Gypsy King“ Furym (27-0-1, 19 KO).


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


„Chtěl bych vám oznámit, že jsme podepsali smlouvu s Luisem Ortizem. Naše odveta se tedy brzy stane skutečností. V následujících dnech bude potvrzeno datum a místo konání. Všechny své kontroverzní výhry chci brzy uvést na pravou míru.“ – Sdílel informace ohledně svého nadcházejícího duelu držitel titulu WBC, Deontay Wilder a nyní přišla další pecka z tábora alabamského knockoutéra. Podle třiatřicetiletého šampiona jsou totiž podepsány dvě smlouvy. První na odvetu s kubánským tanečníkem, se kterým by se měl utkat na konci tohoto roku.

Druhá smlouva by měla být s lineárním šampionem těžké váhy a aktuální světovou trojkou těžké váhy, Tysonem Furym. Odveta mezi Američanem a Britem by se měla uskutečnit v prvním čtvrtletí následujícího roku, tedy zřejmě na jaře. „Oba kontrakty jsou již podepsány. Je to oficiální. Jeden klečel na kolenou a druhý ležel na zádech. Jestli jste měli nějaké pochybné otázky, tak již brzy budou všechny zodpovězeny. Jsem největší šampion v této divizi a jak jsem řekl již dříve, chci napravit všechny své kontroverzní výhry.“ – Prohlásil Wilder skrze sociální média. Fanoušci se tak mohou těšit na dva velké odvety.