Deontay Wilder pochválil Kownackého. Podle šampiona bude jejich souboj epický!

Aktuální světová dvojka a šampion organizace WBC, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO), pochválil svého stájového kolegu Adama „Babyface“ Kownackého (20-0-0, 15 KO) za souboj s Chrisem „The Nightmare“ Arreolou (38-6-1, 33 KO).

Kownacki s Arreolou předvedli opravdu krásný souboj, který jistě bavil 8790 fanoušků, kteří si našli cestu do brooklynské Barclays Center. Oba bojovníci dostáli svých slov před soubojem a celkově za dvanáctikolový zápas vyslali úctyhodných 2172 úderů, ze kterých našlo cíl 667 úderů. Obě tyto čísla se zapsaly, jako rekord v rámci těžké váhy. Skvělou podívanou z první řady sledoval i šampion těžké váhy organizace WBC, Deontay Wilder. Alabamský knockoutér totiž komentoval souboj svého stájového kolegy a možného budoucího soupeře.

„Obdivuji Kownackého za jeho styl boje. Vkládá do toho tolik srdce a energie. Nevím, jak dokáže vyslat tolik úderů. Trénuje pouze box? Toto je skvělý styl pro oko fanouška.“ – Nešetřil chválou třiatřicetiletý šampion na adresu polského chasníka. Nakonec došlo i na zhodnocení případného vzájemného střetu. „Máme oba úplně jiný styl. Já se snažím udělit knockoutový úder jednou ránou. On kumuluje více úderů, které vedou ke knockoutu. Pro mě by bylo určitě velkou výzvou udržet ho na distanc a čelit lavině jeho úderů. Náš případný souboj bude úžasný.“ – Dokončil své povídání Wilder. V tom má sice pravdu, ale do té doby je spousta času, jelikož má „The Bronze Bomber“ naplánovaný duel s Luisem Ortizem, následně by chtěl odvetu s Tysonem Furym a ideálně ještě sjednocující souboj s Andym Ruizem.