Deontay Wilder oznámil, že jeho příštím soupeřem bude Luis Ortiz!

Mistr světa organizace WBC v těžké váze, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (41-0-1, 40 KO), potvrdil, skrze sociální média, že jeho příštím soupeřem bude kubánský „King Kong“, Luis Ortiz (31-1-0, 26 KO).

Když se aktuální držitel pásu WBC, Deontay Wilder, střetl poprvé s kubánským borcem, byla z toho famózní podívaná plná zvratů. Ortiz se sice ocitl v pátém dějství dvakrát na podlaze ringu, ovšem v sedmém kole dokázal šampiona nachytat na švestkách. Knockoutéra z Alabamy zachránil gong. V desátém dějství pak Wilder dokončil to, co započal v pátém dějství a kubánského veterána ukončil technickým knockoutem. Nyní zde budeme mít zřejmě odvetu a byť je rodákovi z Camaguey již čtyřicet let, tak stále platí za jednu z nejnebezpečnějších těžkých vah současnosti.

„Chtěl bych vám oznámit, že jsme podepsali smlouvu s Luisem Ortizem. Naše odveta se tedy brzy stane skutečností. V následujících dnech bude potvrzeno datum a místo konání. Všechny své kontroverzní výhry chci brzy uvést na pravou míru.“ – Oznámil šampion skrze sociální média, čímž zřejmě narážel na ono zmíněné sedmé kolo a možná i na remízu s Tysonem Furym. Ve finále by se tak mohlo potvrdit, že následné Wilderovi duely budou opravdu odvety s Luisem Ortizem a Tysonem Furym, které by měli vést k tolik vytouženému sjednocovacímu boji s aktuálním králem těžké váhy, Anthonym Joshuou.