Deontay Wilder: Neplatí mi za přesčasy. Souboj s Furym bude krátký, ale zajímavý!

Souboj dvou titánů se nám pomalu blíží a mezi aktuálním šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) a Tysonem „Gypsy King“ Furym (29-0-1, 20 KO) to začíná pořádně houstnout.

Čím více se nám přibližuje bitva mezi šampionem WBC Deontayem Wilderem a bývalým světovým šampionem Tysonem Furym, tím více různých prohlášení vypouštějí oba tábory. Nyní se rozpovídal čtyřiatřicetiletý alabamský knockoutér, který svého jednatřicetiletého manchesterského soka rozhodně nešetří. „Pokud tě někdo pošle tvrdě na podlahu ringu, tak na to nikdy nezapomeneš. Budeš si to pamatovat, dokonce si budeš pamatovat i to, jak se to stalo. Cítím, že se Fury hodně stresuje tím, co se stalo v našem prvním střetu. Podle mě se bojí toho, že se mnou musí opět do ringu. Určitě po nocích ani nespí. Tyson je hodně nervózní.“ – Rozpovídal se pro zámořská média „Bronzový Bombarďák“.

„Nemyslím si, že je sebevědomý. Rozhodně na něm zanechalo stopy to, co jsem mu provedl v našem prvním souboji. Tehdy jsem mu způsobil otřes mozku a stane se to znovu, protože hlavu nemáme na to, aby přijímala takto tvrdé údery. Rozhodně ne takové, jako mám já. Fury by se nad tím měl zamyslet. Pořád jen kecá, jak se mě pokusí knockoutovat v prvních dvou kolech. Pokud to udělá, tak doufám, že Bůh bude stát při něm ten večer. Bůh má totiž slitování, já ne! Tenhle souboj bude krátký, ale zajímavý. Můžete se na mě spolehnout, protože mě neplatí za přesčasy.“ – Zakončil svůj proslov nejhrozivější knockoutér královské kategorie.