Deontay Wilder: Nechci slyšet od Furyho žádné výmluvy až prohraje!

Aktuální šampion WBC těžké váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) nechce slyšet žádné výmluvy od Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) po prohrané bitvě.

Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální čtyřka Tyson Fury toho na poslední chvíli hodně změnil. Před plánovanou odvetou s šampionem WBC Deontayem Wilderem se rozešel s trenérem Benem Davisonem, který stál za jeho comebackem. Toho nahradil zkušeným koučem z Kronk Gymu, Sugarem Hillem Stewardem. Do bitvy hodlá rodák z Manchesteru vstoupit s váhou nad 120 kilogramů a chce se pokusit obávaného knockoutéra ukončit do dvou kol. Hvězdný „Gypsy King“ však několikrát dokázal zaskočit své soupeře a šokovat veřejnost. Wilder ovšem tyto změny vnímá jako prostor na výmluvy, které Fury využije po prohrané bitvě.

„Vsadím se, že všechno to, co změnil, hodlá pak využít jako výmluvu. Prohraje bitvu a začne hledat ve všem výmluvy. Hmotnost? Nechci pak slyšet, že byl z formy, protože měl hromadu času na to, aby se připravil. Trenér? Nechci slyšet, až ho knockoutuju, že měl raději zůstat s Benem Davisem, že s ním by to vyhrál. Nechci žádné výmluvy. Už vidím, jak to všechno hodlá použít jako výmluvu.“ – Rozpovídal se čtyřiatřicetiletý šampion. „Nemyslím si, že Sugar Hill Steward pro něj bude nějakou výhodou. Spolupracují spolu příliš krátkou dobu. Je to podobná situace, jako když Breazeale najal před naším střetem Virgila Huntera. Taky mu to nepomohlo. Odstranění starých návyků trvá roky a pokud najmete nového trenéra, tak to může trvat ještě déle.“ – Dokončil své povídání Wilder.