Deontay Wilder navštíví George Foremana před trilogii s Tysonem Furym!

Bývalý šampion WBC těžké váhy a aktuální světová dvojka Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-1-1, 41 KO) má v plánu navštívit před svým příštím přípravným kempem legendárního krajana „Big“ George Foremana (76-5-0, 68 KO).

Ihned po prohře kontaktoval legendární George Foreman padlého šampiona WBC Deontaye Wildera, aby si s ním promluvil a nabídl mu svoji pomoc. Oba Američané tuto konverzaci hodnotili kladně a nyní to vypadá, že se dokonce sejdou i osobně. Podle zákulisních informací by měl jednasedmdesátiletý rodák z Texasu pomáhat alabamskému knockoutérovi v přípravě na trilogii s aktuálním králem těžké váhy Tysonem „The Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO). „Konverzace s Georgem byla skvělá. Víš, byl to jeden z mála chlapů, kteří mi zavolali, aby mi pomohli. Bohužel nyní se s ním kvůli pandemii koronaviru nemohu sejít, ale i přesto mi rozhovor s ním hodně dal.“ – Prozradil Wilder, který ihned po skončení karantény vyrazí za historickým nejstarším šampionem těžké váhy pro cenné rady.

„Mluvili jsme společně o hodně věcech, které se mu přihodily v kariéře. Dobré situace, ale i ty špatné. Jeho zkušenosti jsou tak obrovské, takže na mě dokázal spoustu věcí aplikovat a vše mi vysvětlil. Řekl, že mi chce ukázat nějaké tajné triky, jak bych mohl posílit určité části těla a další podobné vychytávky. Opravdu velmi cenné rady jsem od něj dostal. Jakmile tahle pandemie skončí, tak se seberu a vyrazím za Georgem. Chci se s ním potkat tváří v tvář a strávit s ním nějaký čas. Rozhodně má hodně zkušeností, kterými mi může pomoci.“ – Dokončil rozhovor čtyřiatřicetiletý knockoutér. Wilder před nedávnem prozradil, že chystá přivést do svého týmu dva nové lidi. Jedním z nich by tedy mohl být Foreman, ale kdo bude tím druhým mužem?