Deontay Wilder je konečně zpět v tréninku!

Bývalý světový šampión těžké váhy Deontay Wilder a jeden z jeho trenérů a bývalý soupeř Malik Scott konečně začali s tréninkem!

Americký boxer “The Bronze Bomber” Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) začal konečně trénovat a zvýšili se tak šance, že se konečně bývalého šampióna dočkáme v ringu, kde nestál od loňského února, kdy jej v sedmi kolech vyprovodili aktuální šampión Tyson Fury.

Trénink začal s jedním ze svých trenérů a kamarádů Malikem Scottem, kterého so jistě všichni pamatují právě ze zápasu s Wilderem v roce 2014, kdy po teatrálním výstupu prohrál v prvním kole.

Wilder získal světový titul organizace WBC 17. ledna 2015, kdy jasně vybodoval rodáka z Haiti Bermane Stiverneho. Je to jediná Wilderova výhra, kterou neukončil před limitem. Následně pás desetkrát úspěšně obhájil a postupně zničil Erica Molinu, Johanna Duhaupase, Artura Szpilku, Chrise Arreolu, Geralda Washingtona, opět Bermane Stiverneho, Luise Ortize, remíza s Tysonem Furym, Dominickem Breazeale a naposledy pás obhájil v odvetě s Luisem Ortizem v roce 2019.

Poté přišla loňská odveta s britským obrem Tysonem Fury, na kterého Wilder nestačil a jeho dnes již bývalý trenér Mark Breland vhodil do ringu raději ručník. Od té doby Wilder neboxoval a spíše se věnoval obviňování všech okolo sebe kromě své vlastní kritiky. Uvidíme, zdali Wildera již letos uvidíme tam, kde ho chceme vidět nejvíce a to v ringu.