Deontay Wilder i Tyson Fury přijeli do Las Vegas! Odveta se nezadržitelně blíží!

Jak aktuální šampion WBC těžké váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO), tak bývalý světový šampion Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) již přicestovali do Las Vegas!

Oba hlavní aktéři víkendového galavečeru v Las Vegas jsou již na místě. Tyson Fury je prakticky v Las Vegas od začátku svého tréninkového kempu, ale včera si mohl patřičně užít slavností příjezd na místo dění. Wilder přiletěl do města hříchu z rodné Alabamy a i on si přítomnost fanoušků náležitě užíval.

Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder: „Jak jsem již několikrát řekl. Fury má místo pěstí polštáře, proto jsem na něj také v prvním souboji vyvíjel tlak. Vím, že mě nemůže knockoutovat. Čísla nelžou. Všichni vidíme, že i dvouleté dítě má tvrdší úder než on. Nevěřím ničemu, co říká. Bojovníci musí vytvářet určitou strategii a taktiku. Snaží se jen manipulovat lidi a přimět je, aby uvěřili tomu, co říká, i když tomu tak není.

Tyson „Gypsy King“ Fury: „Když se podívám na Wildera, tak nevidím těžký souboj. Vidím jen dě*ku s dlouhýma a tenkýma nohama. Chystám se ho mlátit pěkně pomalu. Zlomím ho. Vytrhnu mu jeho srdce a nechám ho jej sníst. Tohle je Las Vegas a já tady chci ukázat to nejlepší, co ve mně je. Chci ho knockoutovat, protože by mě zas někdo mohl okrást na bodech. Tentokrát mu připravím jeho první prohru v kariéře.“