Deontay Wilder: Furyho vystřelím mimo provazy. Možná na něj zaútočím i loktem!

Aktuální šampion organizace WBC Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-0-1, 41 KO) poslal v prvním utkání Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) dvakrát na podlahu ringu. V odvetě plánuje Brita definitivně uzemnit.

Začátkem prosince roku 2018 se oba obři potkali v jednom ringu. Fury předvedl perfektní taktický výkon, kterým Wildera absolutně vymazával z ringu. Šampion však situaci zachránil dvěma knockdowny a obzvláště ten poslední byl výživný. Od té doby rodák z Alabamy mluví o dokončení práce v odvetě a jinak nemluvil ani na tiskové konferenci, která proběhla včera v Los Angeles. „Všichni víme, že se mi v odvetných duelech daří dobře, protože vím, co mohu od soupeřů očekávat. Vím, co od něj mohu čekat a na co se mám zaměřit. Jsem připravený na tento souboj jako nikdy před tím.“ – Rozpovídal se nejhrozivější knockoutér těžké váhy.

Wilderovi se opravdu v odvetných duelech daří. Bermana Stiverna ukončil expresně v prvním dějství a Luise Ortize zvládl knockoutovat o tři kola dříve, než v prvním případě. Furyho by pak chtěl vystřelit z ringu a definitivně poslat do slavné wrestlingové ligy. „Fury byl v WWE, takže je zvyklý vypadávat z ringu. Já ho z toho ringu vystřelím. Možná na něj dokonce skončím loktem. Já jsem králem této džungle. Utrhnu mu hlavu.“ – Hrozil majitel zlato-zeleného pásu, který však kupodivu není favoritem duelu. Tím je zcela nečekaně jednatřicetiletý Brit s kurzem 1,85. Wilder je s kurzem 1,90 outsiderem.