Deontay Wilder doporučuje Whytovi odejít od Hearna k PBC!

Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) si v těchto dnech přihřívá polívčičku a tak trošku chladí žáhu na svém velkém konkurentovi Anthonym Joshuovi (22-0-0, 21 KO), respektive na jeho manažerovi Eddiem Hearnovi. Dillianu Whytovi (25-1-0, 18 KO) radí změnit promotéra.

Oba borci patří ke stáji Matchroom Boxing britského promotéra Eddieho Hearna. Bohužel i tak se nedomluví zápas mezi Anthonym Joshuou a Dillianem Whytem, ale Hearn zřejmě podepíše kontrakt na americký debut s Jarrellem Millerem. Whyte zřejmě ostrouhá a jestli to je jeho vlastní vinnou a vysokými nároky, nebo je k tomu tlačen sám Hearn fanoušky, to se neví. Každopádně to Whyta pěkně štve a už delší dobu přemýšlí, že změní promotéra. To mu mimo jiné radí i šampion WBC, Deontay Wilder.

„Myslím si, že jeho nejlepší rozhodnutí bude změna promotéra a podepsání kontraktu s PBC. Neexistuje nic lepšího než být zde v Americe a boxovat před americkým publikem. Bude to obrovský krok v jeho kariéře. Krok, který by ho mohl posunout hodně blízko k zápasu se mnou, ale uvidíme, co se stane.“ – Okomentoval Whytovu situaci „Bronzový Bombarďák“. On sám je totiž pod taktovkou PBC, kterou vlastní mocný Al Haymon. V jeho stáji najdeme takové borce jako je Wilder, Andy Ruiz, Luis Ortiz, Dominic Breazeale, Charles Martin, Adam Kownacki, Joe Joyce, či Efe Ajagba. „The Body Snatcher“ by byl jistě cennou akvizicí v programu PBC.