Deontay Wilder: Dillian Whyte je notoricky známý lhář!

Když si Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO) rýpne směrem k šampionovi WBC Deontayi „The Bronze Bomber“ Wilderovi (42-0-1, 41 KO), tak musí očekávat i odpověď, která nebude moc přívětivá.

Když Dillian Whyte obvinil aktuálního šampiona WBC Deontaye Wildera z toho, že je zbabělec a že před ním utíká, tak zkrátka musel očekávat zpětnou reakci z amerického tábora. „Tenhle chlápek je notoricky známý lhář. Pořád vykládá, že se mnou chce bojovat, ale všechno to jsou lži. Měl mnoho příležitostí se mnou bojovat, ale vždycky zdrhnul.“ – Rozpovídal se třiačtyřicetiletý alabamský knockoutér. „Hned vám povím několik případů, proč to je tak, jak říkám.“ – Pokračoval Wilder.

„Řekl jsem mu, ať se utká s Luisem Ortizem a že pokud jej porazí, tak je dalším v pořadí. WBC ho dokonce jmenovala do tohoto duelu, ale on nechtěl. Dominic Breazeale řekl, že pokud chce, tak se s ním utká v rámci eliminačního duelu o post vyzývatele, ale Whyte opět nechtěl. On vždycky odmítl finální eliminaci. Mohl bych takhle pokračovat dál a dál, ale nechci ztrácet svůj drahocenný čas.“ – Dokončil své povídání nejobávanější knockoutér těžké váhy. Jednatřicetiletý Brit si však přece jen vybojoval titulový duel v souboji s Oscarem Rivasem, ale následné podezření z dopingu jej opět vyřadilo. Místo něj byl jménovám do pozice povinného vyzývatele Tyson Fury. Whyte tedy musí čekat na svoji titulovou šanci až do února roku 2021.