Denisa je zpět! Dokáže porazit zkušeného Reyese?

Již dnes v noci čeká českého bijce v UFC druhý zápas a jeho soupeřem bude americký válečník Dominick Reyes! Přímý přenos bude vysílat Premier Sport, který poskytuje O2 TV!

DNES – UFC Fight Night, Nevada, USA
Polotěžká váha
Jiří Procházka vs Dominick Reyes

Vážení
Jiří Procházka: 92,5 kg
Dominick Reyes: 93,2 kg

Jiří “Denisa” Procházka jako čtvrtý Čech v historii MMA podepsal v polovině ledna loňského roku kontrakt s nejprestižnější organizací UFC a 12. července si odbyl svůj debut proti Volkanovi Oezdemirovi.

Toho Procházka ve druhém kole tvrdou pravačkou vypnul a připsal si tak jednu z nejdůležitějších výher kariéry. Dnes ho čeká druhá výzva a velmi těžký soupeř, Američan Dominick Reyes.

Ten válčí v UFC od června 2017 a do roku 2019 byl neporažený. První porážky si připsal až loni v titulových bitvách. Nejprve v únoru na UFC 247 prohrál s legendárním Jonem Jonesem a v září na UFC 253 jej ve druhém ukončil šampión Jan Błachowicz.

S Reyesem se měl Procházka utkat již na galavečeru 27. února. Jenže tým Amerického fightera oznámil, že se Reyes zranil a k zápasu nemohl nastoupit. Třicetiletý Američan si tak bude chtít spravit chuť a připsat si po nepovedeném loňském roce výhru. Ale do cesty se mu postaví jeden z nejlepších českých MMA zápasníků!