Denis Lebedev se vrací!

Bývalý světový šampión křížové váhy, čtyřicetiletý Denis Lebedev se v prosinci vrací do ringu. V desetikolové bitvě vyzve 31 letého Afričana Thabiso Mchuna!

21.12.2019 – Krasnojarsk, Rusko
Křížová váha
Denis Lebedev vs Thabiso Mchunu
Ruská jednička a světová devítka Denis LEBEDEV (32-2-0, 23 KO) a dvojka Jihoafrické republiky „The Rock“ Thabiso MCHUNU (21-5-0, 13 KO) se utkají v zápase vypsaném na deset kol!

Ruský tvrďák Denis Lebedev sice letos v červenci oznámil konec své sportovní kariéry poté v srpnu oslavil již čtyřicáté narozeniny, ale v boxerském důchodě nevydržel dlouho.

Nyní se vrací na domácím galavečeru a vyzve jednatřicetiletého Jihoafričana Thabiso Mchuna. Pro ruského boxera to bude první letošní duel. naposledy  boxoval v roce 2018, kdy dokázal jasně porazit Hizni Altunkaya z Turecka a Američana Mike Wilsona.

Denis Lebedev vs Victor Emilio Ramirez

To Thabiso Mchunu stál v ringu minulý měsíc, kdy dokázal naprosto bez problému ve třetím kole ukončit neškodného Namibijce Willbeforce Shihepa (25-12-0, 18 KO)

Zdali půjde o poslední zápas Lebedeva a chce se jen rozloučit před domácím publikem nebo ho uvidíme v ringu i příští rok je zatím ve hvězdách. Každopádně světové postavení ruského bijce je velmi vysoké a v případě výhry může pomýšlet i na titulovou bitvu.