Denis Lebeděv: Kovalev by měl ukončit svoji bohatou kariéru!

Bývalý světový šampion křížové váhy Denis Lebeděv (32-2-0, 23 KO) si myslí, že by jeho krajan a bývalý šampion polotěžké váhy Sergey „Krusher“ Kovalev (34-4-1, 29 KO) měl pověsit rukavice na hřebík.

Hodně zajímavé prohlášení přinesl ruský veterán a bývalý světový šampion křížové váhy Denis Lebeděv po sobotní porážce Sergeye Kovaleva se Saulem „Canelo“ Alvarezem (53-1-2, 36 KO). Podle čtyřicetiletého válečníka by totiž měl jeho krajan po knockoutové prohře ukončit svoji bohatou kariéru. Přitom je hodně zvláštní, že tato slova pronesl muž, kterému je již čtyřicet let a svoji kariéru se rozhodl ukončit letos v červenci. Následně však změnil názor a 21.12.2019 jej na domácí půdě v Rusku čeká hodně tvrdý souboj s jihoafrickým válečníkem Thabisiem Mchunuem.

„Samozřejmě je to rozhodnutí, které Sergey musí udělat sám, ale pokud mám být upřímný, je těžké si představit, že by měl před sebou ještě nějakou perspektivní budoucnost. Už dokázal opravdu hodně, porazil hodně kvalitních soupeřů a už se nepotřebuje dál ničit. Dříve, nebo později toto rozhodnutí bude muset stejně učinit.“ – Rozpovídal se Lebeděv. O čtyři roky mladší „Krusher“ však rozhodně končit nehodlá. Soubojem s Canelem si vydělal přes dvanáct milionů dolarů a má před sebou ještě dva hodně zajímavé kontrakty pod streamingovým gigantem DAZN.