Demolice! Haye, Briggs a Lebedev zničili své soupeře!

David Haye vs Mark De MoriBylo to dlouhé čekání, ale rychlé zápasy! David Haye zničil Arnolda Gjergjaje ve 2. kole, Shannon Briggs sestřelil Emilia Zarate v 1. kole a Denis Lebedev spráskal Victora Ramireze ve dvou kolech!

David Haye vs Arnold Gjergjaj
Tak to byla rychlá poprava neporaženého Švýcara! Hayemaker nejdříve poslal soupeře do počítání v prvním kole a následně těsně po gongu, což se samozřejmě nepočítalo.
Ve druhém kole se opakoval stejný scénář a Gjergjaj byl dvakrát na zemi a snadné vítězství pro britskou hvězdu, která si už připsala 26. výhru před limitem!

Shannon Briggs vs Emilio Ezequiel Zarate
Tento výsledek se očekával a také potvrdil. Americký veterán knockoutoval již v prvním kole soupeře, který je až z 290. pozice světového ratingu parádně na spodek.
Na nohy pomáhali Argentincovi lékaři. Briggs tak zaokrouhlil počet výher ve své profesionální kariéře na šedesát a může se tak těšit na podzim, kdy se utká s Davidem Haye!

Denis Lebedev vs Victor Emilio Ramirez
Další demolice, tentokrát v podání ruské mašiny Lebedeva!
Lebedev nedal Ramirezovi šanci, ve druhém kole ho parádně sestřelil a poté doslova zbil u provazů. Ruská jednička má tak v držení titul WBA super a IBF a dá se očekávat souboj s krajanem Grigory Drozdem!