DEMOLICE! David Haye zničil Moriho a je zpět!

David Haye vs Mark De MoriDavid Haye se vrátil silnější než dřív a svého soupeře zničil brutálně v prvním kole a až si brousí zuby na krajana Anthony Joshuu! Video + Galerie!

VÝSLEDEK – O2 Aréna Londýn – Velká Británie
Těžká váha
David „Hayemaker“ HAYE (27-2-0, 25 KO) knockoutoval v 1. kole Marka De „The Dominator“ MORIHO (30-2-2, 26 KO) a vrátil se úspěšně mezi šestnáct provazů!

Čekaní 3 a půl roku na návrat Davida HAYE (27-2-0, 25 KO) dnes skončilo. Haye se vrátil v plné síle ne-li ještě silnější a svého soupeře Marka De MORIHO (30-2-2, 26 KO) zdemoloval v prvním kole.
Od Moriho, který naposledy prohrál v roce 2004 se čekalo mnohem víc a spousta tipujících myslela, že by mohl vydržet alespoň 4-5 kol. To se ovšem nestalo a britská hvězda svého soupeře k ničemu nepustila.
Haye od začátku zápasu pouštěl tvrdé rány na žebra a na jeho kombinace neuměl Australan odpovědět. Po tvrdých kombinacích v rohu Haye Australana poslal k zemi a rozhodčí správě zápas ukončil. Moriho se hne chopili lékaři a dle vyjádření manželky Milijana de Mori je již v pořádku.
Kdo bude další? David Haye chce krajana Anthony JOSHUU (15-0-0, 15 KO), otázkou však je, jestli by Joshua šel do takového rizika a přijal by výzvu.  David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De MoriDavid Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori David Haye vs Mark De Mori

Mark De Mori na FB „David Haye mě knockoutoval, jsem v pořádku. David byl na mě až příliš dobrý a já děkuji za zkušenost a za podporu“ napsal Mori.David Haye vs Mark De MoriDavid Haye vs Mark De Mori