Demetrius Andrade se vrátí do ringu v červnu. Jeho soupeřem se stane Liam Williams!

Aktuální šampion WBO a světová pětka střední váhy Demetrius „Boo Boo“ Andrade (29-0-0, 18 KO) se vrátí do ringu v červnu, kdy jej bude čekat povinná obhajoba proti světové dvanáctce Liamu „The Machine“ Williamsovi (22-2-1, 17 KO).

Sedmadvacetiletý britský ranař Liam Williams se k titulové šanci probojoval díky pásu WBO Inter-Continental, jenž získal na konci minulého roku v bitvě s Alentezem „SlyAza“ Foxem (26-2-1, 12 KO). Stejně starého Američana ukončil technickým knockoutem v pěti kolech. Nyní jej organizace WBO jmenovala na post povinného vyzývatele, se kterým se musí šampion Demetrius Andrade utkat v červnu. Rodák z Walesu prohrál zatím jen dvakrát s hvězdným krajanem a bývalým šampionem WBO super welterové váhy Liamem „Beefy“ Smithem (29-2-1, 16 KO) a ještě ke všemu sporně.

Od té doby Williams neprohrál a aktuálně má za sebou sérii šesti vítězství před limitem. O pět let starší rodák z Providence ještě neokusil hořkost porážky mezi profesionály a pás WBO drží od října roku 2018. Aktuálně má na svém kontě tři obhajoby, když zdolal Artura Akavova, Macieje Suleckiho a Luka Keelera. Andrade však tak nějak stále čeká na svůj velký duel, ale ostatní šampioni Saul „Canelo“ Alvarez (53-1-2, 36 KO), Gennady „GGG“ Golovkin (40-1-1, 35 KO) a Jermall „Hit Man“ Charlo (30-0-0, 22 KO) na jeho volání neslyší. Aktuální světová pětka střední váhy se tedy bude muset nyní spokojit s britským borcem.