Demetrius Andrade je připravený na souboj se Saulem Alvarezem!

Podle slov Eddieho Hearna je aktuální šampion WBO, Demetrius „Boo Boo“ Andrade (28-0-0, 17 KO), připravený změřit síly s šampionem WBA a WBC, Saulem „Canelo“ Alvarezem (52-1-2, 35 KO).

Mexická hvězda a aktuální král střední váhy, Saul Alvarez, musí v posledních dnech řešit hodně nepříjemných věcí. Odmítl souboj s Golovkinem, aby se následně jeho tým nedomluvil na soubojích se Sergeyem Kovalevem a povinným vyzývatelem v rámci IBF, Sergeyem Derevyanchenkem. To ve výsledku stálo mladého Mexičana pás a trpělivost nedošla jen IBF, ale i zástupcům streamingového gigantu DAZN, jenž je jeho chlebodárcem. Rodák z Guadalajary má nůž na krku a pravděpodobně jej vedení natlačí do souboje s dalším šampionem střední váhy, Demetriusem Andradem.

Jednatřicetiletého šampiona WBO zastupuje britský promotér Eddie Hearn. O dva roky mladšího šampiona WBA a WBC zastupuje Oscar De La Hoya, ovšem oba bijci patří pod křídla DAZN, tedy jejich dohoda by měla být relativně snadná. „Brzy uvidíme, zda se Canelo a Oscar rozhodnou pro Andradeho, který je momentálně nejlepším možným soupeřem. Je mistrem světa, takže by šlo o sjednocující duel a Canelo mnohokrát dokázal, že chce ty nejlepší zápasy s nejlepšími borci. Jacobs byl také sjednocující duel, tudíž situace by byla nyní stejná. Při pohledu na ostatní možnosti je Demetrius nejkvalitnější volbou. Nyní vše závisí na týmu Canela. Pokud se rozhodnou pro Andradeho, tak on bude připravený.“ – Rozpovídal se britský promotér o možném sjednocujícím souboji ve střední váze. DAZN však tlačí na pilu o něco více a již zveřejnila případné předběžné datum souboje. To je vypsáno na 19.10.2019 do Las Vegas!