Děčín 26.12.2015: 3 titulové zápasy v čele s Robertem Rosenbergem!

Proboxing DěčínJiž příští sobotu nás čeká velice zajímavý galavečer profesionálního boxu v Děčíně, na kterém vidíme 3 zápasy o titul organizace WBU! Exkluzivní foto pásů! 

26.12.2015 – Děčín
SD Střelnice Děčín
Vstupné: 100 kč
Začátek akce: 17:00
Fotograf: ABM FOTO
Organizace WBU: Oficiální WEB Sponzoři

Křížová váha
Česká pětka Robert ROSENBERG (6-2-0, 5 KO) a trojka Bosny Adil RUSIDI (7-18-0, 5 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o Interkontinentální titul WBU!Robert Rosenberg vs Adil Rusidi

Těžká váha 
Neporažená těžká váha Václav NĚMEČEK (2-0-0, 2 KO) a srbská dvojka Nedeljko CVOROVIC (2-14-0, 2 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o Interkontinentální titul WBU!Němeček vs Cvorovic

Těžká váha – ženy
Srbská jednička Marija PEJAKOVIC (5-3-0, 1 KO) a Dajana VUKELJA se utkají v 10ti kolové bitvě o titul WBU!Pejakovic vs Vukelja

Tisková zpráva pana Jaroslava Foldyny o galavečeru boxu v Děčíně:
26.12. Profesionální box
Od 17:00 se v Děčíně ve společenském domě Střelnice uskuteční galavečer boxu se třemi zápasy prestižní WBU Světové federace profesionálního boxu. Hlavním zápasem večera bude poprvé v historii České republiky boj o titul mistryně světa supertěžké váhy asociace WBU, ve kterém se utká dvojnásobná mistryně světa WFC a WBF v super střední váze Marija Pejaković se soupeřkou Dajanou Vukelja z Německa. Boj se odehraje o titul mistryně světa WBU Světové organizace v nejprestižnější váhové kategorii „bez rozdílu vah“, tedy těžké.
Další dva zápasy budou o tzv. „interkontinentální pásy“ WBU.
V prvním zápase povede bitvu profesionální boxer Robert Rosenberg proti soupeři jménem Adil Rusid z Německa o interkontinentální pás WBU.
Ve druhém bude boxovat děčínský favorit Václav Němeček v kategorii těžké váhy o interkontinentální WBU pás proti nepříjemnému a silnému Nedeljko Čvorovićovi. Dále také uvidíte 4 zápasy v olympijském boxu .
Na květen 2016 se připravuje dosud nejprestižnější souboj v profesionálním boxu o tituly WBC a WBO, přičemž tyto asociace vévodí profesionálnímu boxu. Marija Pejaković bude o tituly WBC a WBO boxovat proti soupeřce jménem Sonia Lamonakis nebo Martha Salazar.

Pásy již připraveny a čekají na své nové majitele! ⇓WBU title

Vstupenky lze zakoupit v SD Střelnice Děčín a Kasino Fabrika Děčín ⇓Vstupenky

Oficiální plakát k akci! ⇓Poster 23