De La Hoya: Vracím se v létě!

Olympijský vítěz a šampión šesti váhových kategorií Oscar De La Hoya myslí svůj návrat mezi šestnáct provazů opravdu vážně. Hlásí návrat v létě v oficiálním zápase!

“Golden Boy” Oscar De La Hoya (39-6-0, 30 KO) ve svých 47 letech oznámil v loňském roce návrat do ringu. Olympijský vítěz z roku 1992 v Barceloně by se chtěl vrátit ve střední nebo super střední váze.

Oscar De La Hoya je majitelem obrovské stáje Golden Boy Promotion, která zastupuje například jednu z největších hvězd současnosti Canela Alvareze.

“Každý den jsem stále více a více přesvědčen, že se mám vrátit. Cítím, že je to ten správný krok jaký chci udělat. Brzy začnu spárovat a pokud půjde vše podle plánů, tak je veliká šance takže je šance, že mě znovu uvidíte boxovat” řekl tehdy De La Hoya v rozhovoru s televizí CBS.

Nyní již učinil oficiální prohlášení. „-Zaměřujeme se na léto, chceme, aby ho fanoušci mohli sledovat naživo a ne jen přes PPV. V tuto chvíli nemohu příliš mluvit, ale určitě to bude skutečný boj a ne žádná exhibice“. řekl De La Hoya