De La Hoya se pohádal s Hearnem skrze Twitter. Na vině je souboj Alvarez-Golovkin!

Oscar De La Hoya se skrze svůj twitterový účet pohádal s Eddiem Hearnem. Šéfovi Golden Boy Promotions se nelíbilo, že se šéf stáje Matchroom Boxing vměšuje do záležitostí, po kterých mu nic není.

Šéf stáje Matchroom Boxing, Eddie Hearn, nedávno promluvil o smlouvě Saula „Canela“ Alvareze (52-1-2, 35 KO) se streamingovým gigantem DAZN, který údajně obsahuje doložku o trilogii mezi mladým Mexičanem a Gennady „GGG“ Golovkinem (38-1-1, 34 KO). Podle britského promotéra by se měla trilogie uskutečnit 14.9.2019. To se však vůbec nelíbilo šéfovi Golden Boy Promotions, Oscaru De La Hoyovi, jenž zastupuje šampiona střední váhy. „Eddie, nech mě se starat o Canela a jeho soupeře. Tohle se tě vůbec netýká. Raději se starej o odvetu mezi Joshou a Ruizem, protože jsem slyšel, že s tím máte velké problémy.“ – Rýpl si „Zlatý Chlapec“.

„Lidé se mě na to ptají. Ptají se mě na Alvareze a Oscar prostě nemá rád, když o něm mluvím, ale já do ničeho nezasahuji. Jen odpovídám na dotazy a předkládám svůj pohled na věc. Nevím, co mluví za nesmysly, že máme problém s odvetou mezi Joshuou a Ruizem. To není žádná pravda. De La Hoya je pouze pod tlakem, protože každý chce souboj mezi Canelem a Golovkinem. DAZN to chce, fanoušci to chtějí a celý svět to chce. Každý ví, že součástí Alvarezovi smlouvy je i trilogie s Golovkinem. Takže Oscar je akorát naštvaný a pod tlakem, proto mluví takové nesmysly.“ – Nečekala na sebe dlouho čekat odpověď z Británie.