DAZN tlačí na Canela se třemi souboji za rok. Mexičan se pravděpodobně utká se Saundersem, Golovkinem a Muratou!

Streamingový gigant DAZN momentálně tlačí na nejlepšího boxera napříč všemi vahami Saula „Canelo“ Alvareze (53-1-2, 36 KO), aby letos zvládl minimálně tři duely. V plánu je bitva s Britem, Kazachem a Japoncem.

Vedení streamingového gigantu DAZN si mnulo ruce, když podepisovalo lukrativní smlouvu s nejlepším boxerem napříč všemi vahami Saulem Alvarezem. 365 milionů dolarů za jedenáct duelů byl sice astronomický balík, jenže investice se měla brzy vrátit zpět. Přece jen trilogie s kazašským knockoutérem Gennady „GGG“ Golovkinem (40-1-1, 35 KO) byla na spadnutí. Devětadvacetiletý Mexičan však zatím příliš neoslnil. Ve třech duelech sice zvládl Rockyho Fieldinga, Daniela Jacobse, Sergeye Kovaleva a stal se šampionem čtyř váhových kategorií, ale ani jeden z těchto duelů nebyl kasovní trhák. DAZN se tedy rozhodlo mexickou hvězdu přitlačit ke zdi.

John Skipper, ředitel DAZN, si rodáka z Guadalajary pozval na kobereček, aby mu nastínil, co od něj v roce 2020 očekává. Plán je tedy následující. Alvarez se 2.5.2020 v Las Vegas střetne s šampionem WBO super střední váhy Billym „Superb“ Joe Saundersem (29-0-0, 14 KO). Tady už je prakticky skoro vše domluvené, jen se čeká na dokončení detailů a finální podpis smluv. Následně by se „Canelo“ měl utkat v trilogii s již zmíněným Golovkinem. Tento duel by se měl odehrát 12.9.2020. Na konci roku pak vycestuje Mexičan do Japonska, kde se v některém z prosincových termínů utká s Ryoto Muratou (16-2-0, 13 KO). Celkem šílený plán na to, že Alvarez je zvyklý bojovat dvakrát ročně. DAZN však zřejmě definitivně došla trpělivost a své peníze chce zpět a to hned.