DAZN: Ortiz vs Vargaso pás WBA Gold!

Velmi zajímavý odložený souboj nabídne na svém galavečeru streamovací služba DAZN. Ve velterové váze se o pás WBA utkají Vergil Ortiz jr. a Samuel Vargas! Promo video v článku!

24.7.2020 – Fantasy Springs Resort Casino, Kalifornie, USA
Velteroví váha (WBA Gold)
Vergil Ortiz vs Samuel Vargas

Neporažená americká třináctka Vergil ORTIZ (15-0-0, 15 KO) a kolumbijská jednička Samuel VARGAS (31-5-2, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o pás WBA Gold!

„Jsem velmi vděčný a nadšený z toho, že se můžu po karanténě utkat s Vargasem tak jak bylo plánované v březnu. Budeme pokračovat tam, kde jsme skončili. Je to první akci Golde Boy promotions a já budu v hlavním zápase, co víc si přát. Bude to ovšem velmi těžký a tvrdý boj a pro mě to bude skvělý způsob jak odstartovat tento pro sport ne příliš ideální rok“. řekl Ortiz

 

Ortiz boxoval naposledy loni v prosinci, když ukončil dvanáctikolovou bitvu knockoutem v pátém kole krajana Brade Solomona.

To Vargas nestál mezi šestnácti provazy déle jak rok. Poslední zápas odboxoval loni v červnu a velmi vyrovnanou bitvu s mexickým boxerem Silveriem Ortizem vyhrál těsně na body 3x 77:75.