DAZN nabízí Wladimiru Klitschkovi 40 milionů dolarů!

Vrátí se někdejší ukrajinský král těžké váhy Wladimir „Dr.Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO), nebo se spekulace rozplynou do ztracena? To ukážou až dny příští, ale opět se vyrojilo několik spekulací, které nahrávají návratu legendy.

Podle několika zahraničních médií se schyluje k návratu legendy těžké váhy. DAZN totiž nabízí obrovský balík (40 milionů dolarů), který by měl, někdejšího šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Wladimira Klitschka dostat zpět do ringu. Podle neoficiálních informací má totiž streamingová platforma obrovský zájem o odvetu mezi třiačtyřicetiletým veteránem a o čtrnáct let mladším, aktuálním králem těžké váhy Anthonym Joshuou. Oba bijci se poprvé střetli v dubnu roku 2017, kdy slavil mladší Joshua. Ovšem i on se ocitl na podlaze ringu v šestém dějství.

O ukrajinské „Ocelové Kladivo“ mají však zájem i další chasníci těžké váhy. Zejména pak ten, který ukončil kralování ukrajinského obra, Tyson Fury. „ Pokud se Klitschko vrátí, tak odveta s ním bude můj poslední souboj v kariéře. Do té doby se chci stát mistrem světa, porazit Wildera i Joshuu a nakonec ukončit kariéru s Klitschkem.“ – Prohlásil britský obr. Do řady se ovšem staví i Dillian Whyte, který jako první přišel s tím, že se Klitschko vrací a že dokonce jedná s jeho manažery. Nutné je pak zdůraznit i fakt, že DAZN, jako jediná, má opravdu moc a prostředky k tomu, aby legendárního Ukrajince dostala zpět do ringu.