DAZN dnes nabídne tři titulové bitvy v Texasu!

Celkem tři titulové souboje nabídne galavečer v Texasu, který bude vysílat DAZN. Jaime Munguia vs Kamil Szeremeta, Bektemir Melikuziev vs Gabriel Rosado a Ibeth Zamora Silva vs Marlen Esparza!

DNES – Don Haskins Center, El Paso, USA
Střední váha
Jaime Munguia vs Kamil Szeremeta
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená mexická jednička a světová čtyřka Jaime MUNGUIA (36-0-0, 29 KO) a polská trojka a světová osmadvacítka Kamil SZEREMETA (21-1-0, 5 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Interkontinentální titul organizace WBO!

Vážení
Jaime Munguia: 72,3 kg
Kamil Szeremeta: 72,5 kg

Čtyřiadvacetiletý bývalý šampión super velterové váhy Jaime Munguia přešel loni v lednu do střední váhy a ve svém debutu ukončil v jedenáctém kole irského boxera Gary O’Sullivana. Následně v říjnu získal Interkontinentální pás WBO, když ukončil v šestém kole Tureana Johnsona z Baham.

Nyní bude titul poprvé obhajovat a do cesty se mu postaví jednatřicetiletý zkušený polský bijec Kamil Szeremeta. Ten naposledy boxoval loni v prosinci, když vyzval v titulové bitvě šampióna Gennady Golovkina. S šampiónem vydržel pouze sedm kol a pro Poláka to byla první porážka kariéry.


DNES – Don Haskins Center, El Paso, USA
Super střední váha
Bektemir Melikuziev vs Gabriel Rosado
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená uzbecká dvojka a světová dvaačtyřicítka „Bully“ Bektemir MELIKUZIEV (7-0-0, 6 KO) a americká pětka a světová šestnáctka „King“ Gabriel ROSADO (25-13-1, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Mezinárodní titul organizace WBO a Kontinentální titul organizace WBA!

Vážení
Bektemir Melikuziev: 76,2 kg
Gabriel Rosado: 76,2 kg

Stříbrný medailista z Ria, pětadvacetiletý Uzbek Bektemir Melikuziev má před sebou osmý profesionální duel a může získat už dva tituly. Naposledy boxoval letos v únoru, kdy ve třetím kole knockoutoval Američana Morgana Fitche. Nyní proti sobě bude mít naprosto odlišný kalibr. Do cesty se mu postaví zkušený pětatřicetiletý Američan Gabriel Rosado.

Ten v posledních zápasech podává velmi nevyrovnané výkony. V posledním zápase loni v listopadu se vrátil ve velké formě a předvedl hodně vyrovnanou bitvu s bývalým světovým šampiónem Danielem Jacobsem, se kterým prohrál 2:1 na body.


DNES – Don Haskins Center, El Paso, USA
Muší váha
Ibeth Zamora Silva vs Marlen Esparza
Přímý přenos na DAZN!

Mexická a světová jednička „la Roca“ Ibeth SILVA (32-6-0, 12 KO) a americká jednička a světová čtyřka Marlen ESPARZA (9-1-0, 1 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Vážení
Ibeth Zamora Silva: 50,5 kg
Marlen Esparza: 50,5 kg

Dvaatřicetiletá bývalá světová šampiónka lehké muší váhy přešla v roce 2017 o stupínek výše do muší váhy a hned vybodovala krajanku Isabel Millanu. Ve druhém zápase v květnu 2018 získala už světový titul WBC, když jasně vybodovala Američanku Melissu McMorrow. Pás následně dvakrát obhájila a nyní ji tak čeká třetí obhajoba. Do cesty se ji postaví o rok mladší americká boxerka Marlen Esparza.

Američanka už jednou boxovala o světový titul, když v listopadu 2019 vyzvala o prozatímní světový titul WBA krajanku Seneisu Estradu. Ta ji ovšem porazila před limitem a pro Esparzu to byla první a zatím jediná porážka kariéry. Američanka naposledy boxovala letos v březnu, když ovládla šestikolovou bitvu se sedmatřicetiletou Kanaďankou Shelly Barnett.