Dawejko: Wilder nedokázal přijmout prohru jako šampión!

Bývalý světový šampión těžké váhy Deontay Wilder svými výroky proti sobě poštval mnoho fanoušků, promotérů a boxerů. Jeho krajan Joey Dawejko věří, že se zase postaví na nohy!

Třicetiletý Američan “Tank” Joey Dawejko (20-8-4, 11 KO) také zareagoval na obvinění a výroky svého krajana Deontaye Wildera, který si myslí, že měl v zápase s Furym otrávenou vodu, těžký kostým nebo že měl Fury v rukavicích nějakou výztuž.

“Wilder by se měl dát konečně dohromady a znovu ukázat co v něm je. Nyní by měl bojovat sám se sebou, přemoct frustraci a přijmout regulérní porážku a vrátit se zpět do tělocvičny. Stále se může stát světovým šampiónem, ale tím co dělá a říká ničí jméno tohodle sportu a především svoje. On obviňuje všechny okolo sebe, ale nejdříve měl začít u sebe, což bohužel stále neudělal. Jeho největší chybou bylo, že nedokázal přijmout porážku jako pravý šampión”. řekl americký boxer.

V minulých dnech se k Wilderovi vyjádřili také promotér Eddie Hearn nebo bývalý skvělý boxer a šampion Ricky Hatton.

“Ten chlap je úplně mimo, mluví o sobě jako o králi a že ho nikdo nezlomí. Bože, probuď se, už nejsi král, dostal si dvakrát velký výprask od Furyho a konec. Tady není žádné ale, ani výmluvy. Wilder regulérně prohrál, je potřeba, aby se ze svého snu probudil, postavil na nohy a začal se na svět dívat střízlivýma očima”. Řekl nekompromisně Hearn

“Zajímalo by mě, jestli Wilder všechny ty slova myslí vážně. Wilderovi chybí úcta, pokora a psychika je ve velmi špatném stavu. Neříká nic racionálního a nejedná normálně. Připadá mi, jako by byl doslova rozumu zbavený. Měl by navštívit psychologa, pokud si sám nedokáže pomoci”. řekl Hatton