Davison: Tyson Fury měl pravdu, když říkal, že Wilderovi něco sebral v prvním souboji!

Bývalý trenér aktuálního šampiona WBC Tysona „The Gypsy King“ Furyho (30-0-1, 21 KO) přiznal, že Brit často mluvil o tom, že ve druhém souboji knockoutuje Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO).

Mladý britský trenér Ben Davison byl tím mužem, který vedl aktuálního šampiona WBC Tysona Furyho do první bitvy s americkým knockoutérem Deontayem Wilderem. Následně spolu ještě svedli bitvy s německým obrem Tomem Schwarzem a švédským válečníkem Otto Wallinem. Jenže před odvetou se jejich cesty rozešly. Jednatřicetiletý obr z Manchesteru si najal zkušenějšího trenéra SugarHilla Stewarda a sliboval, že Wildera ukončí před limitem. Svůj slib splnil a alabamského rivala zastavil v sedmém kole. Nyní Davison přiznal, že mu Fury několikrát říkal, že v prvním souboji něco Wilderovi sebral a že jej hodlá knockoutovat.

„Tyson mi to říkal celou dobu. Už po tom dvanáctém kole mi to říkal, každý další tréninkový kemp mi to říkal a pokaždé, když jsem s ním mluvil, tak byl neústupný. Pořád dokola opakoval, že chce odvetu. Říkal mi: „Bene, já vím, že jsem mu něco sebral, že jsem v něm něco zlomil.“ – Nenechal si do toho vůbec mluvit a byl tvrdohlavý, ale jak se ukázalo, tak měl pravdu. Někdy bojovník zkrátka cítí něco, co trenér nedokáže efektivně zhodnotit. Od data, kdy se odveta domluvila, to vypadalo, že se tam půjde pobít. Víte, podle mě trilogii opět ovládne. Nyní se může rozhodnout, že Wildera úplně lehce vyboduje, nebo jej opět ukončí, ale každopádně vyhraje. Uvidíme, co se nakonec stane.“ – Přiznal Davison.