Davis ukončil Nuneze ve druhém kole. Gamboa si s Martinezem poradil podobně!

V baltimorské Royal Farms Arena slavil vítězství domácí miláček publika, Gervonta „Tank“ Davis (22-0-0, 21 KO). K němu se vítězně přidal kubánský „Cyklón“, Yuriorkis Gamboba (30-2-0, 18 KO).

Návrat šampiona zažilo o této noci město Baltimore. Teprve čtyřiadvacetiletý Gervonta Davis přijel do svého rodného města obhájit titul WBA v super pérové váze. Soupeřem mu byl o dva roky starší panamský bijec, Ricardo „El Cientifico“ Nunez (21-3-0, 19 KO). Mladý šampion od začátku působil hodně nervózně a bylo vidět, že jej svazuje domácí prostředí. Prakticky on sám před duelem vzpomenul, že to pro něj bude hodně náročné a hodně svazující. V prvním kole se Davis nedokázal vůbec uvolnit, ale bylo jasně patrné, že Nunez pro něj nebude soupeřem. Ve druhém kole se svěřenec Floyda Mayweathera, jenž byl na galavečeru přítomen, osmělil a začal panamského vyzývatele rozbíjet. Ten zaváhal, když se dostal zády do provazů a inkasoval zde několik čistých úderů bez jakékoliv odezvy. Rigový sudí Harvey Dock neměl na vybranou a duel v čase 1:33 druhého dějství ukončil. Davis tak mohl začít slavit obhajobu titulu v rodném městě po boku svého mentora Mayweathera.

V co-main eventu galavečera se představili v ringu další dvě světové super pérové váhy. Sedmatřicetiletý Yuriorkis „El Ciclon de Guantanamo“ Gamboa (30-2-0, 18 KO) si poradil, stejně jako Davis v hlavním zápase večera, se svým soupeřem Romanem „Rockym“ Martinezem (30-4-3, 18 KO) ve druhém kole. První dějství ostřílených matadorů proběhlo hlavně v duchu oťukávání a zkoušení. Kubánský tanečník sice v závěru kola přitvrdil a rozdal pár čistých úderů, ale nic co by si o rok starší Portoričan nedokázal pohlídat. Jenže v druhém dějství Gamboa sešlápl plyn a po patnácti vteřinách poslal Martineze k zemi. Stejně, jako jej sestřelil Vasiliy Lomachenko. Hák z přední ruky dělá zkušenému rodákovi z Vega Beja velké problémy. Do druhého downu jej dostal kubánský válečník úplně stejně a ringový sudí, Bill Clancy, se rozhodl raději duel ukončit a chránit zdraví bojovníka. Gamboa si tedy připsal hodně důležité vítězství a podle jeho slov by rád změřil síly s hlavní hvězdou večera, Gervontou Davisem.