David Price vyhrál diskvalifikací. Kash Ali jej několikrát kousnul!

Ostudné ukončení měl duel v liverpoolské Echo Aréně mezi Davidem Pricem (24-6-0, 19 KO) a Kashem Alim (15-1-0, 7 KO). Birminghamský rodák totiž došel do ringu zřejmě hladový, když liverpoolského obra několikrát kousl.

Jak slíbil na tiskové konferenci, tak také splnil. David Price si v pěti kolech vyloženě pohrával se svým krajanem a bývalým sparing partnerem Kashem Alim. Ten nedokázal najít vzdálenost a ani se pořádně nedostal do zápasového tempa. Již ve třetím dějství mu liverpoolský obr načal nos a zjevně frustrovaný rodák z Birminghamu se jal okusovat svého soupeře. Nejprve se dvakrát šikovně zakousl do ramene Price. Tento fakt však ringový Mark Lyson prozatím ignoroval a strhl body Alimu za údery do zátylku. Jenže přišlo páté kolo, kde kousnutí bylo zcela evidentní. Price v přestřelce perfektně trefil hák, jenž evidentně otřásl rivalem, ten při pokusu o klinč strhl pětatřicetiletého rodáka z Liverpoolu k zemi a před zraky trenéru jej ošklivě kousl do břicha.

Evidentní otisk zubu, který se z červeného fleku postupně měnil na fialovou podlitinu nemohl ringový přehlédnout a nezbývalo nic jiného než diskvalifikace. Naplněná Echo Aréna začala pískat. Dokonce si Ali cestou z ringu do šatny začal vyřizovat své účty i s fanoušky. „Odporné. Měli by mu sebrat doživotně licenci. Kousání muže na podlaze ringu. Ostuda“ – Prohlásil komentátor tohoto večera, Tony Bellew. I sám Price pro toto chování neměl pochopení a o případné odvetě nechtěl ani slyšet. „Nechci sdílet opět ring s někým, kdo se chová jako zvíře.“ – Prohlásila aktuální šestašedesátka světového žebříčku, která si následně řekla o vítěze zápasu David „White Rhino“ Allen vs. Lucas „Big Daddy“ Browne.