David Price opět nepřesvědčil!

Bronzový medailista z Pekingu 2008, David Price v sobotu vybodoval Kamila Sokolowskiho, ovšem svým výkonem neuchvátil a jeho výkon byl podprůměrný. Video!

David Price (22-4-0, 18 KO) je poslední dva roky ve velkém útlumu a bylo to o víkendu opět vidět. Pricemu patří 46. příčka světového ratingu a do ringu si pozval polského tvrďáka z 240. místa Kamila Sokolowskiho (4-12-2, 1 KO).

Předpokládalo se snadné vítězství před limitem, neboť by Price chtěl příští rok boxovat o jeden z prestižních titulů. Jenže sobotním výkonem nikoho neoslnil ani nepřesvědčil.

V roce 2015 ho velice tvrdě vypnul v titulovém zápase Erkan Teper, následně si připsal dvě povinné výhry před limitem nad Václavem Pejsarem a Ivicou Perkovičem. Letos v únoru přišel opět titulový zápas, tentokrát s Christianem Hammer a znovu z toho byla prohra před limitem. Nyní se natrápil s průměrným polským boxerem. Kam se bude dále ubírat kariéra 203 cm vysokého rodáka z Liverpoolu je nejasné, každopádně jeho nejlepší výkony už mají hodně starý datum.