David Price a Dereck Chisora na otevřeném tréninku před sobotní bitvou!

Již tuto sobotu v londýnské O2 Aréně nás čeká velice vyhrocené britské derby mezi Dereckem „WAR“ Chisorou (31-9-0, 22 KO) a Davidem Pricem (25-6-0, 20 KO).

Již tuto sobotu v londýnské O2 Aréně nás čeká velice vyhrocené britské derby mezi pětatřicetiletou světovou třináctkou Dereckem Chisorou a o rok starší světovou jednadvacítkou Davidem Pricem. Oba borci se tedy tradičně představili i na otevřeném tréninku a oba tuto příležitost pojali po svém. Rodák ze Zimbabwe, jenž dlouhodobě žije v Londýně a O2 Aréna je prakticky jeho domovem nepředvedl své umění, ale naopak bavil publikum. Se svým manažerem Davidem Hayem podepisovali rukavice a rozdávali je divákům. Rodák z Liverpoolu se představil klasičtěji, ovšem oba pevně věří ve své vítězství.

Dereck Chisora: „Je tady týden před soubojem a nyní jde vše stranou. Ať už jsi, nebo nejsi můj kamarád, teď jde vše stranou. Jdu tě zničit. Potom si můžeme potřást rukou a být opět přáteli, ale teď je tu zápas a nás čeká válka. Myslím si, že toto je větší souboj, než původně plánovaný duel s Parkerem. Pro Anglii je tohle daleko zajímavější souboj.“ – Hlásí oblíbený britský raubíř, jenž má momentálně dvě vítězství v řadě a naposledy dost brutálně knockoutoval Artura Szpilku.

David Price: „Toto je můj čas a pevně věřím, že zvítězím. Už dříve jsem říkal, že nebudu brát zbytečné souboje, kde riziko je větší, než odměna z vítězství, ale nyní mám pocit, že konstalace hvězd je na mé straně a vše bude hrát v můj prospěch. Toto je moje chvíle.“ – Hlásí přes dva metry vysoká Brit, jenž má aktuálně na svém kontě sérii tří vítězství v řadě.