David Haye varuje Anthonyho Joshuu před Andym Ruizem Jr.!

Bývalý světový šampion křížové a těžké váhy, David „Hayemaker“ Haye (28-4-0, 26 KO), varuje svého krajana, Anthony „AJ“ Joshuu (22-0-0, 21 KO), aby nepodcenil svého sobotního soupeře, Andyho „Destroyer“ Ruize Jr. (32-1-0, 21 KO).

I bývalý světový šampion dvou váhových kategorii a neúspěšný vyzývatel Wladimira Klitschka, David Haye, si uvědomuje, že Andy Ruiz by se neměl podceňovat, byť vypadá, jako neškodný tlustý chlapec. „Když toho chlapce potkáte, tak si ani neuvědomíte, že jde o boxera. Možná když půjdete do nějaké hospody, tak tam potkáte líp vypadajícího chlapa, než je Andy Ruiz, ale v žádném případě toho chlapce nepodceňujte. Ve skutečnosti to může být hodně slušný souboj, byť Ruiz vypadá vedle Joshuy, jakoby ani nesportoval.“ – Rozpovídal osmatřicetiletý Brit.

„Jsem si vědom, že každý má jiný tvar těla, ale on má na sobě opravdu hodně tuku. Musíme si říci, že měl jen šest týdnů na přípravu, což na Joshuu potřebujete minimálně dvanáct, až patnáct týdnů. Ruiz využil velké příležitosti vydělat si velké peníze, takové peníze, které již nikdy nevydělá. Navíc se může poměřit s nejlepší těžkou váhou světa a věřte tomu, že ten chlapec je lepší, než si většina myslí. Jeho vzhled může být ve finále velkou výhodou, protože si lidé myslí, že když je tlustý, tak je špatný, ale on dokáže pracovat všech dvanáct kol a posílat lidi k zemi. Doufám, že si Joshua nemyslí, že to bude snadná práce.“ – Pokračoval ve svém rozboru Haye.

„Dokud bude trénovat tak, jakoby bojoval s Furym, nebo Wilderem, tak pak může vyhrát velice snadně. Jediná šance Ruize je, že jej Joshua podcení, ale to se doufám nestane. Myslím si, že jej Anthony přesvědčivě porazí, jelikož má až příliš velkou sílu. Ruiz není velký chlap a pokud jej Joshua bude brát vážně, tak to bude dost brutální a rychlé. Tipuju, že to bude celé trvat maximálně čtyři kola.“ – Prozradil svůj tip oblíbený „Haymaker“, který po druhém duelu s Tonym Bellewem zavěsil své rukavice na hřebík.