David Haye se možná vrátí v únoru!

David Haye back to ring 2016Bývalý mistr světa křížové a těžké váhy David Haye by se měl vrátit do ringu 27. února jako jeden z předzápasu hlavního duelu mezi Carlem Framptonem a Scottem Quiggem!

27.2.2015 se bude konat galavečer o kterém jsme informovali včera ZDE. Nyní přišla další skvělá zpráva, že by se na stejném galavečeru měl v ringu objevit po dlouhém čekání také Brit David Haye (26-2-0, 24 KO).
Haye začal trénovat pod mladým trenérem Shane McGuiganem, který trénuje například neporaženého šampióna super bantamové váhy Carla Framptona (21-0-0, 14 KO) což se zdá jako velice zajímavé spojení. Začíná to vypadat, že by se „Hayemaker“ opravdu do ringu vrátit měl!

Do kempu Carla Framptona byl loni pozván taktéž Martin Parlagi, který si celý tým a trenéra McGuigana velice chválil a dodal „Jsem sám velice zvědavý na jejich spolupráci a přijde mi to jako zajímavé spojen. Myslím si, že to bude fungovat takže předpokládám, že o Davidu Haye budeme nyní slyšet mnohem častěji a co se týká trenéra McGugna na to, že je mladý, tak má za sebou hodně skvělé výsledky což potvrzuje i jeho svěřenec a světová jednička v superbantamu Carl Frampton…. Určitě mu má co nabídnout, mají vynikající stáj zázemí a lidi kolem sebe, prostě super podmínky.“ řekl Martin.

Haye již vyslal signál do světa, s kým by si chtěl dát první zápas po dlouhé pauze.
5 soupeřů o které má David Haye zájem:
1. Malik Scott (38-2-1, 13 KO)
2. Bryant Jennings (19-1-0, 10 KO)
3. Tony Bellew (25-2-1, 16 KO)
4. Erkan Teper (15-0-0, 10 KO)
5. Deontay Wilder (35-0-0, 34 KO)

S kým se podle vás David Haye domluví na svůj dlouho očekávaný comeback?
David Haye Highlights⇓