David Haye: Nejdříve Wilder poté Klitschko!

David HayeDavid Haye se podělil o své plány v boxerském životě a o co bude usilovat, nejdříve chce Wildera a poté sjednotit tituly s Klitschkem.

Britská hvězda a knockouter David „Hayemaker“ HAYE (26-2-0, 24 KO) potvrdil návrat mezi šestnáct provazů, ovšem kdy to bude, opět neřekl.
„Nechci nic slibovat. Na konci roku jsem slíbil nějaké věci, které jsem nemohl dodržet, takže nyní raději počkám, až budu vše vědět na 100%. Jsem zdravý, silný a připravený, tento rok budu určitě v zápase.
Nejdříve chci získat titul, který drží Deontay Wilder. Je jasné, že to nebude hned, musím si zápas vybojovat. Wilder je dobrý boxer, když jsme spolu trénovali, tak jsem v něm viděl potenciál a myslím, že jediný, kdo ho může sesadit z trůnu jsem já nebo Klitschko.
Až získám titul WBC, budu chtít všechny tituly sjednotit s Wladimirem Klitschkem, kterého nemá nikdo jiný šanci porazit“. řekl Haye

David Haye získal svůj první titul v roce 2005 a to EBU v křížové váze. V roce 2007 už držel pásy WBA super a WBC křížové váhy o rok později k nim přidal ještě titul WBO výhrou nad Enzo Maccarinellim.
V roce 2009 získal svůj první titul v těžké váze, když porazil obra Nikolaye Valueva – WBA. V roce 2011 nastoupil proti šampiónovi těžké váhy Wladimirovi Klitschkovi a po skvělém výkonu prohrál na body.
Zatím poslední zápas odboxoval o rok později, když knockoutoval krajana Derecka Chisoru. Poté díky vleklých zranění a operaci ramene ukončil kariéru. Tu obnovil loni a nyní všichni netrpělivě čekáme na datum návratu do ringu.

Sestřih zápasu Haye vs Valuev ⇓