David Haye: Joshua dostal bití. Vypadal, jako by ani nechtěl bojovat!

Bývalý světový šampion křížové a těžké váhy, David „Haymaker“ Haye (28-4-0, 26 KO), před víkendem varoval svého krajana, Anthonyho „AJ“ Joshuu (22-1-0, 21 KO), ten však zřejmě Ruize přece jen podcenil.

„Dokud bude trénovat tak, jakoby bojoval s Furym, nebo Wilderem, tak pak může vyhrát velice snadně. Jediná šance Ruize je, že jej Joshua podcení, ale to se doufám nestane. Myslím si, že jej Anthony přesvědčivě porazí, jelikož má až příliš velkou sílu. Ruiz není velký chlap a pokud jej Joshua bude brát vážně, tak to bude dost brutální a rychlé. Tipuji, že to bude celé trvat maximálně čtyři kola.“ – Tipoval před duelem Haye, ovšem na jeho predikci ani omylem nedošlo. Naopak to vypadalo, že bývalý světový šampion skutečně svého soka podcenil a v duelu se nestačil divit, co se to děje.

„Tohle bylo asi největší překvapení od duelu Tysona s Douglasem. Tohle byl prvotřídní výprask. Bylo bláznivé vidět, jak někdo, v takové formě, přejel Anthonyho Joshuu. Když jsem se na Ruize podíval, tak bych mu před duelem nedal žádnou šanci, ale musím vyzvednout jeho srdce a bojovnost. Je to další mexická superstár. Canelo má několik milionů mexických fanoušků a nyní je bude mít i Ruiz. Musíme respektovat jeho velké srdce, protože tenhle chlápek přišel do boje s otřesnou formou a přesto zvítězil. Joshua se ocitl na zemi i proti Klitschkovi, ale vstal a vyhrál. Nyní vypadal, jako by ani nechtěl bojovat. Položil si ruce na lana a neřekl sudímu, že chce pokračovat. Nemohl jsem tomu uvěřit, ale každý máme špatný den. Má šanci to napravit, protože má ve smlouvě doložku o odvetě.“ – Okomentoval neúspěch krajana osmatřicetiletý Brit.