David Haye: Chisora je na Szpilku extrémně motivovaný!

Bývalý světový šampion dvou váhových kategorii, David Haye, ví, že je jeho svěřenec, Dereck „War“ Chisora (30-9-0, 21 KO) extrémně motivovaný na souboj s polským válečníkem, Arturem „Szpila The Pin“ Szpilkou (22-3-0, 15 KO).

Podle slov jeho manažera a bývalého rivala, Davida Haye, se pětatřicetiletý britský raubíř, Dereck Chisora, nachází ve fantastické formě a co víc, je extrémně motivovaný do zápasu s polským bijcem, Arturem Szpilkou. „Když vidím, jak teď trénuje a jak se stravuje, tak si myslím, že má obrovskou motivaci. Szpilku dobře zná a ví, že má velké zkušenosti. Navíc je Artur dost tvrdý a má na svém kontě velké bitvy.“ – Prohlásil Haye, jenž má nyní na starost kariéru svého krajana. Třicetiletý polský rebel má opravdu na svém kontě hodně zajímavých soubojů. Například titulovou bitvu s šampionem WBC, Deontayem Wilderem, nebo dvě bitvy s krajany Adamkem a Kownackim.

„Očekávám opravdu hodně tvrdý a těžký souboj. Szpilka ukázal, že umí dobře boxovat v duelu s Wilderem, kde vyhrál pár kol než jej šampion uspal, ale po takové ráně by šel každý k zemi. Není to sice přirozeně velký chlap, ale je hodně aktivní a rád se v ringu porve.“ – Dodal před červencovým souboje „Hayemaker“. Podle bookmakerů je favoritem rodák ze Zimbabwe s kurzem mezi 1,29 a 1,45. Na vítězství rodáka z Věličky se kurz pohybuje mezi 2,55 a 3,4. Každopádně již nyní se můžeme těšit na pořádnou válku, která vypukne 20.7.2019 v londýnské O2 Aréně.