David Haye: Chci Lucase Browna vyzvat o titul!

David Haye vs Mark De MoriHayemaker byl velice překvapen sobotním vítězstvím Australského boxera Lucase Browna nad Ruslanem Chagaevem a rád by se s ním o titul utkal!

Lucas Browne v sobotu překvapil celý boxerský svět, když v 10. kole zničil technickým knockoutem favorita duelu Ruslana Chagaeva.
Browne to ovšem neměl lehké, neboť byl v 6. kole po tvrdém knockdownu dost otřesen a vypadalo to, že Chagaev v následujících vteřinách zápas ukončí. To se nestalo, Australan se z krize dostal a naopak to byl on, kdo následně v 10. kole Chagaeva sestřelil a u provazů dodělal.

David HayeNyní se k tomuto zápasu vyjádřil David „Hayemaker“ Haye: „Musím velice pogratulovat Brownovi k jeho výkonu. Abych pravdu řekl, takový výsledek jsem nečekal, neboť Chagaev je mnohem zkušenější boxer a i Brownovi soupeři se nedají porovnávat s těmi Chagaeva. Ovšem Browne po knockdownu ukázal srdce bojovníka, boxoval dál, dostal se z nejhoršího a vyhrál naprosto zaslouženě. Byl bych velice rád, kdybych se s ním o tento titul mohl utkat“. řekl Britský boxer.David haye Sylvester Stallone

Haye se vrací do ringu 21. května, soupeř není prozatím znám. David se po skoro čtyřleté pauze vrátil do ringu letos 16. ledna ve velkém stylu, když zdemoloval v prvním kole Mark de Moriho!

16.1.2016 David Haye vs M ark De Mori – Celý zápas