David Avanesyan jde do odvety s Kermanem Lejarragou. Obhájí titul EBU?

Do španělské Bilbao Arény je naplánovaná na tuto sobotu odveta mezi domácím bojovníkem Kermanem „Revolver“ Lejarragou (28-1-0, 23 KO) a aktuálním šampionem EBU, Davidem Avanesyanem (24-3-1, 12 KO).

30.3.2019 šokoval v Bilbao Aréně španělské fanoušky David Avanesyan, když v devátém kole ukončil domácího neporaženého borce Kermana Lejarragu. Ten přitom v tu chvíli vedl na body, jenže ruský válečník v devátém kole zavelel do útoku a několika brutálními údery poslal španělského soka k zemi a donutil ringového sudího Robina Dolpierra, aby mezi ně skočil a duel raději ukončil. Sedmadvacetiletý rodák z Bilbaa tak poprvé v kariéře okusil hořkost porážky a ještě ke všemu před domácími fanoušky. „Ve smlouvě byla doložka o odvetě.“ – Rozpovídal se ihned po souboji promotér španělského válečníka.

„Brzy budeme o odvetě informovat. Lejarraga si vezme pár dní volno a poté se vrátí do tréninkového procesu. Vždy si byl vědom toho, že na takto vysoké úrovní může vyhrávat, ale i prohrávat, každopádně to nechce nikdy vzdát a to je hlavní. Budeme intenzivně pracovat na tom, aby Kerman dostal zpět to, co mu patří.“ – Dokončil své povídání zástupce bývalého mistra Evropy. Odveta je nyní tady a na stejném místě si to oba bojovníci opět rozdají o titul šampiona EBU, který tentokrát do ringu ponese ruský borec.