David Allen chce Davida Price zničit v prvních třech kolech!

Včera se tento souboj upekl a dnes již lítají ostrá slova. Jako první se pustil do velkých vyhlášení mladší z dvojice, David Allen (17-4-2, 14 KO). Ten by chtěl svého budoucího soka, Davida Price (24-6-0, 19 KO), ukončit v prvních třech kolech.

Oba Davidové kolem sebe krouží nějaký ten patek. Prakticky od vítězství Davida Price nad Kashem Alim, kdy si první jmenovaný řekl o vítěze duelu Allen-Browne. Rodák z Doncasteru souhlasil a po knockoutu australského veterána svoje slovo dodržel. Nyní už je jasné, že se oba bijci střetnou na galavečeru v londýnské O2 Aréně dne 20.7.2019. Pro pětatřicetiletého Price půjde o velkou šanci, jak se dostat zpět do elitní dvacítky těžké váhy. O osm let mladší Allen si případnou výhrou zřejmě řekne o duel, který by jej mohl vynést až k titulovým soubojům.

„Chci jej ukončit v prvních třech kolech, dokud bude ještě čerstvý a plný sil. Jeho plán bude zřejmě stejný, bude se mě snažit ukončit v prvních kolech, takže fanoušci se můžou těšit na velkou bitvu. Po výhře nad Lucasem Brownem a Davide Pricem bych se mohl dostat do elitní desítky, kde už budu pouze jeden krok od titulové bitvy. Jsem moc rád, že se tento duel uskuteční. Oba máme sílu na to, abychom duel ukončili jedním tvrdým úderem. Podle mě to nebude trvat ani čtyři kola.“ – Nastínil svůj pohled borec s přezdívkou „White Rhino“. I promotér celého galavečera, kde hlavním chodem bude souboj Dilliana Whyta s Oscarem Rivasem, Eddie Hearn, je nadšený z toho britského derby. „Tohle bude velká domácí bitva. Já osobně ten duel vidím padesát na padesát.“