Dave Allen zvažuje konec kariéry a přesun k profesionálnímu wrestlingu!

Hodně zajímavé prohlášení vydal sedmadvacetiletý miláček britského publika David „White Rhino“ Allen (16-4-2, 13 KO). Ten by chtěl v tomto roce završit boxerskou kariéru a vrhnout se na dráhu profi wrestlera.

Teprve sedmadvacetiletý britský chasník s přezdívkou „Bílý Nosorožec“ si získal mnoho fanoušků bitvami s Luisem Ortizem, Dillianem Whytem, či Tonym Yokou. Ty sice nevyhrál, ale bil se až po posledních sil a pokud skončil před limitem, tak jen rozhodnutím rozhodčích, nikoliv knockoutem. 20.4.2019 jej čeká v londýnské O2 Aréně další velký souboj, ve kterém má tentokrát velkou šanci uspět. Jeho soupeřem totiž bude devětatřicetiletý veterán Lucas „Big Daddy“ Browne, jenž má to nejlepší za sebou a je stále světovou sedmadvacítkou. Toto vítězství by Allena mohlo hodně přiblížit velkým soubojům.

On sám by chtěl, aby rok 2019 byl tím posledním, kdy bude mít na rukou boxerské rukavice. V roce 2020 by se již chtěl věnovat profesionálnímu wrestlingu. „Každý ví, že moje velká láska je wrestling. Mám před sebou velký boxerský duel v dubnu, ale má jednání s wrestlingovými organizacemi stále pokračují. Jsem nyní ve skvělé kondici a rád bych v tomto roce boxoval tak třikrát, až čtyřikrát. Chci ze sebe vydat maximum a stát se hvězdou v obou sportech. Setkal jsem se s Mickem Foleyem (bývalý profesionální wrestler WWE) a ten ve mně zažehl ten oheň. Chci pokračovat v jeho stopách.“ – Sdělil médiím Allen. Jak se tedy bude vyvíjet kariéra tohoto sedmadvacetiletého chasníka je zatím ve hvězdách. Nyní je na řadě souboj s Brownem a pokud zvítězí mohlo by dojít na britské derby mezi ním a Davidem Pricem, který si o souboj s vítězem sám řekl po víkendovém vítězství.