DANNY WILLIAMS: Jsem jako prostitutka

30.7.2004 Danny Williams vs Mike Tyson (4. kolo KO)
30.7.2004 Danny Williams vs Mike Tyson (4. kolo KO)

Před více jak deseti lety šokoval svět, když knockoutoval legendárního Mika Tysona a zařadil se mezi smetánku, které se toto podařilo. Dnes vymetá galavečery porážkami…

Danny WILLIAMS (46-25-0, 35 KO) cestuje do všech koutů světa a dá se říct, že neodmítá žádný galavečer a jeho výkony jsou naprosto mdlý, což sám i přiznává.
Za poslední dva roky boxoval šestnáctkrát a vyhrál pouze dva duely!

„Nechci bojovat, nechci být nejlepší, nechci nic už dokazovat. Chtěl jsem ukončit svou kariéru již před mnoha lety neboť jsem jako každý sportovec cítil, že to už není ono. Nicméně, mám dvě dcery, které chodí do soukromé školy a musím se o ně postarat a chci pro ně to nejlepší, což znamená, že potřebuji peníze.
Peníze můžu vydělat jen v ringu. Je pravda, že moje zápasy jsou hrozný a nepředvádím žádné výkony a ponořuji se hloub a hloub, ale peníze potřebuji. Jsem jako prostitutka, chodím na všechny ty galavečery kam mě zvou, které se chtějí přiživit na značce Danny Williams i když vědí, že nepředvedu nic. Pracuji na dalším projektu, doufám, že to vyjde. Sice boxuji, ale s boxem jsem již dávno skončil“ Řekl rodák z Londýna Danny Williams

Danny Williamse uvidíme v ČR letos minimálně dvakrát a to 6. března na glavečeru v Trutnově a 11. dubna na galavečeru v Ústí nad Labem!

⇓30.7.2004 Danny Williams vs Mike Tyson (4. kolo KO)⇓