Danny Gracia předvedl svoji formu před víkendovou bitvou s Granadosem!

20.4.2019 se v americkém Carsonu střetne bývalý šampion super lehké a welterové váhy, Danny „Swift“ Garcia (34-2-0, 20 KO), s odolným mexickým válečníkem, Adrianem „Tigre“ Granadosem (20-6-2, 14 KO).

Jednatřicetiletý Garcia má za sebou opravdu těžké dva roky. Za tuto dobu stihl tři souboje a hned ve dvou z nich padl. Na body, těsně a s naprostou špičkou své váhy. Nejprve jej v březnu roku 2017 porazil velice těsně 2:1 na body tehdejší šampion WBA, Keith Thurman. Následně jej v září minulého roku porazil, o uvolněný titul WBC, Shawn Porter. Nyní se světová pětka vrací a chce opět titulové souboje. Svoji šanci si však chce vydobýt i o dva roky mladší mexický válečník, Adrian Granados, který dokázal hodně potrápit Shawna Portera, či Adriena Bronera a nikdy nebyl ukončen před limitem.

„Jestli sledujete mé zápasy, tak víte, že se snažím protivníky vždy poslat k zemi. Samozřejmě vím, co od Granadose mohu v ringu očekávat, ale pevně věřím ve své schopnosti. V tréninkovém kempu jsem opravdu tvrdě dřel, takže v plánu je samozřejmě vítězství knockoutem, ovšem jsem samozřejmě připraven bojovat všech dvanáct tvrdých kol. Jsem připraven se střetnout s každým, ale nechci se dívat přes Granadose. Plně se soustředím na sobotní noc a na své vítězství. Tento souboj je hodně důležitý pro nás oba. Granados bude dobře připravený, ale já trénoval ještě tvrději. Jsem v nejlepší formě svého života a v lepší kondici, než v posledních dvou zápasech.“ – Prozradil pro média sympatický Američan.